Drabina uniwersalna Higher ML-104 420 cm
Zdjęcia 8 |
Higher ML-104 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Higher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Higher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Higher ML-104 420 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Drabina aluminiowa przegubowa HIGHER 4x4 150kg | 384 zł |
Drabina aluminiowa przegubowa składana wielofunkcyjna 4x4 Higher mocna | 399 zł |
Wielofunkcyjna drabina przegubowa HIGHER 4x4 | 389 zł |
Drabina aluminiowa przegubowa HIGHER 4x4 + podest | 413 zł |
Modyfikacje Higher ML-104
Ceny na Higher ML-104 |
---|---|---|---|---|
Higher ML-102 250 cm | od 239 zł | 1 oferta | ||
Higher ML-103 350 cm | od 278 zł | 7 oferty | ||
Higher ML-104 420 cm | od 384 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →