Сходи Higher 73PRO S-7313 895 см
Фото 11 |
Higher 73PRO S-7313 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Higher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Higher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Higher 73PRO S-7313 895 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DRABINA ALUMINIOWA 3x13 MOCNA UNIWERSALNA HIGHER | 1 058 zł |
Drabina aluminiowa profesjonalna HIGHER 3x13 seria 73PRO | 1 089 zł |
DRABINA ALUMINIOWA 3x13 MOCNA UNIWERSALNA HIGHER | 962 zł |
Модификації Higher 73PRO S-7313
Ціни на Higher 73PRO S-7313 |
---|---|---|---|---|
Higher 73PRO S-7311 733 см | від 999 zł | 1 пропозиція | ||
Higher 73PRO S-7312 814 см | від 889 zł | 3 пропозиції | ||
Higher 73PRO S-7313 895 см | від 962 zł | 5 пропозицій | ||
Higher 73PRO S-7315 1057 см | від 1 139 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →