Drabina Higher 73PRO S-7313 895 cm
Zdjęcia 11 |
Higher 73PRO S-7313 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Higher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Higher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Higher 73PRO S-7313 895 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DRABINA ALUMINIOWA 3x13 MOCNA UNIWERSALNA HIGHER | 1 058 zł |
Drabina aluminiowa profesjonalna HIGHER 3x13 seria 73PRO | 1 089 zł |
DRABINA ALUMINIOWA 3x13 MOCNA UNIWERSALNA HIGHER | 962 zł |
Modyfikacje Higher 73PRO S-7313
Ceny na Higher 73PRO S-7313 |
---|---|---|---|---|
Higher 73PRO S-7311 733 cm | od 999 zł | 1 oferta | ||
Higher 73PRO S-7312 814 cm | od 889 zł | 3 oferty | ||
Higher 73PRO S-7313 895 cm | od 962 zł | 5 oferty | ||
Higher 73PRO S-7315 1057 cm | od 1 139 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →