Drabina Higher ML-610 620 cm
Zdjęcia 17 |
Higher ML-610 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Higher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Higher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Higher ML-610 620 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HIGHER Drabina aluminiowa 3x10 wielofunkcyjna na schody | 509 zł |
Drabina aluminiowa 3x10 HIGHER na schody 7,55 m 150 kg + HAK i TORBA | 499 zł |
DRABINA ALUMINIOWA 3x10 HIGHER na schody + GRATIS | 538 zł |
Modyfikacje Higher ML-610
Ceny na Higher ML-610 |
---|---|---|---|---|
Higher ML-607 366 cm | od 319 zł | 1 oferta | ||
Higher ML-608 453 cm | od 399 zł | 3 oferty | ||
Higher ML-609 569 cm | od 439 zł | 1 oferta | ||
Higher ML-610 620 cm | od 499 zł | 5 oferty | ||
Higher ML-611 705 cm | od 549 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →