Мотошина Heidenau K74 120/90 -18 65S
Фото 3 |
Heidenau K74 120/90 -18 65S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heidenau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heidenau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heidenau K74 120/90 -18 65S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Heidenau 11170256 opony całoroczne do motocykli | 617 zł |
Heidenau K74 (120/90 R18 65S) 11170256 | 563 zł |
Heidenau K74 ( 120/90-18 TT 65S tylne koło, M/C ) | 584 zł |
Модификації Heidenau K74 120/90 -18 65S
Ціни на Heidenau K74 120/90 -18 65S |
---|---|---|---|---|
Heidenau K74 120/90 -17 68T | від 541 zł | 1 пропозиція | ||
Heidenau K74 120/90 -18 65S | від 563 zł | 3 пропозиції | ||
Heidenau K74 130/80 -17 65T | від 446 zł | 4 пропозиції | ||
Heidenau K74 130/80 R17 65T | від 793 zł | 2 пропозиції | ||
Heidenau K74 140/80 -18 70R | від 529 zł | 4 пропозиції |