Opona motocyklowa Heidenau K74 120/90 -18 65S
Zdjęcia 3 |
Heidenau K74 120/90 -18 65S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Heidenau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Heidenau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Heidenau K74 120/90 -18 65S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Heidenau 11170256 opony całoroczne do motocykli | 617 zł |
Heidenau K74 (120/90 R18 65S) 11170256 | 563 zł |
Heidenau K74 ( 120/90-18 TT 65S tylne koło, M/C ) | 584 zł |
Modyfikacje Heidenau K74 120/90 -18 65S
Ceny na Heidenau K74 120/90 -18 65S |
---|---|---|---|---|
Heidenau K74 120/90 -17 68T | od 541 zł | 1 oferta | ||
Heidenau K74 120/90 -18 65S | od 563 zł | 3 oferty | ||
Heidenau K74 130/80 -17 65T | od 446 zł | 4 oferty | ||
Heidenau K74 130/80 R17 65T | od 793 zł | 2 oferty | ||
Heidenau K74 140/80 -18 70R | od 529 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →