Душова система Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 EcoSmart 26289000
Фото 14 |
Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 EcoSmart 26289000 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Регульований кут нахилу верхнього душу. Функція швидкої очистки від вапняних відкладень (QuickClean).
Підходить для проточних водонагрівачів потужністю від 18 кВт/год. Мінімальний робочий тиск: 1 бар.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 EcoSmart 26289000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hansgrohe Vernis Shape Komplet prysznicowy 230 1-strumieniowa Reno EcoSmar | 1 050 zł |
HANSGROHE 26289670 Vernis Shape Showerpipe 230 Reno EcoSmart | 2 048 zł |
Hansgrohe Vernis Shape Zestaw prysznicowy natynkowy z deszczownicą czarny | 1 697 zł |
HANSGROHE 26289000 Vernis Shape Showerpipe 230 Reno EcoSmart | 1 462 zł |
Hansgrohe Vernis Shape Zestaw prysznicowy natynkowy z deszczownicą chrom 2 | 1 215 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →