Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R19 99V
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R19 99V 225/55 R19 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R19 99V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HANKOOK VENTUS PRIME 4 K135A - 225/55R19 99V - opony letnie - B/A/69dB 103 | 549 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 225/55 R19 99V 4PR SBL ) 1030178 | 612 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A (225/55 R19 99V) 1030178 | 566 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 225/55 R19 99V 4PR SBL ) | 620 zł |
Opony letnie 225/55R19 99V Ventus Prime4 K135 Hankook 2023 | 511 zł |
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R19 99V
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R19 99V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R19 99V | від 511 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →