Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R19 99V
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R19 99V 225/55 R19 99 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R19 99V
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HANKOOK VENTUS PRIME 4 K135A - 225/55R19 99V - opony letnie - B/A/69dB 103 | 547 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 225/55 R19 99V 4PR SBL ) 1030178 | 612 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A (225/55 R19 99V) 1030178 | 566 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 225/55 R19 99V 4PR SBL ) | 620 zł |
Opony letnie 225/55R19 99V Ventus Prime4 K135 Hankook 2023 | 511 zł |
Opony letnie 225/55R19 99V Ventus Prime4 K135 Hankook 2024 | 552 zł |
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R19 99V
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R19 99V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R19 99V | od 511 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →