Літня шина Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 92T
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 92T ТОП-5малошумна |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 92T
Ціни на Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 92T |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91H | від 263 zł | 13 пропозицій | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91T | від 248 zł | 24 пропозиції | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 95T | від 301 zł | 15 пропозицій |
Рекомендуємо