Opona letnia Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 92T
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 92T TOP-5niski poziom hałasu |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 92T
Ceny na Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 92T |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91H | od 292 zł | 9 oferty | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91T | od 256 zł | 20 oferty | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 95T | od 334 zł | 11 oferty |
Polecamy