Літня шина Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 95T
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 95T ТОП-5хороше зчеплення |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 95T
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 195/65 R15 95T XL SBL ) 1020997 | 385 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 (195/65 R15 95T) 1020996 | 334 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 195/65 R15 95T XL 4PR SBL ) | 341 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 195/65 R15 95T XL 4PR SBL ) 1023820 | 337 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 (195/65 R15 95T) 1020997 | 384 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 95T
Ціни на Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 95T |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91H | від 263 zł | 13 пропозицій | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91T | від 256 zł | 22 пропозиції | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 95T | від 293 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →