Портативна колонка Hama Tube 3.0
Відео 2Фото 11 |
Hama Tube 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hama Tube 3.0
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hama głośnik bezprzewodowy Bluetooth true wireless mobilny przenośny 10 m | 120 zł |
Głośniki przenośne Hama Tube 3.0 biały GL-M-HAM-038 | 120 zł |
Głośnik mobilny HAMA Tube 3.0 Czarny | 120 zł |
Hama Tube 3.0 Bluetooth Speaker Czarny 188206 | 79 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →