Портативна колонка Hama Piperoll 3.0
Відео 1Фото 13 |
Hama Piperoll 3.0 |
|
Можна використовувати як комп'ютерну колонку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hama Piperoll 3.0
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hama głośnik bezprzewodowy Bluetooth true wireless mobilny przenośny 10 m | 231 zł |
Głośniki przenośne Hama Piperoll 3.0 czarny GL-M-HAM-040 | 269 zł |
Głośnik mobilny HAMA Piperoll 3.0 Czarny | 269 zł |
Hama Piperoll 3.0 Bluetooth Speaker Czarny 188210 | 232 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →