Портативна колонка Hama Pocket 3.0
Фото 10 |
Hama Pocket 3.0 |
|
Невелика вага, хороший вологозахист.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hama Pocket 3.0
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hama głośnik bezprzewodowy Bluetooth true wireless mobilny przenośny 10 m | 109 zł |
Głośniki przenośne Hama Pocket 3.0 biały GL-M-HAM-036 | 115 zł |
Głośnik mobilny HAMA Pocket 3.0 Biały | 115 zł |
Hama Pocket 3.0 3,5W Biały | 115 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →