Głośnik przenośny Hama Pocket 3.0
Zdjęcia 10 |
Hama Pocket 3.0 |
|
Lekka, dobra ochrona przed wilgocią.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hama Pocket 3.0
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hama głośnik bezprzewodowy Bluetooth true wireless mobilny przenośny 10 m | 109 zł |
Hama Pocket 3.0 3,5W Czarny | 109 zł |
Głośniki przenośne Hama Pocket 3.0 biały GL-M-HAM-036 | 115 zł |
Hama Pocket 3.0 Bluetooth Speaker Czarny 188224 | 107 zł |
Głośnik Hama Pocket 3.0 czarny (001882240000) | 109 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →