Карта пам'яті Hama microSD Class 10 UHS-I 64 ГБ (00124140)
Фото 3 |
Hama microSDXC Class 10 UHS-I 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hama microSD Class 10 UHS-I 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hama microSDHC 64GB Class 10 UHS-I 80MB/s + Adapter SD | 30 zł |
Karta Hama MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U1 (001241400000) | 30 zł |
Hama microSDHC 64GB Class 10 UHS-I 80MB/s + Adapter SD | 30 zł |
Модификації Hama microSD Class 10 UHS-I
Ціни на Hama microSD Class 10 UHS-I |
---|---|---|---|---|
Hama microSD Class 10 UHS-I 64 ГБ | від 30 zł | 3 пропозиції | ||
Hama microSD Class 10 UHS-I 128 ГБ | від 62 zł | 5 пропозицій | ||
Hama microSD Class 10 UHS-I 256 ГБ | від 115 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →