Рюкзак Gregory Targhee 45 S 45 л S
Фото 13 | Товар застарів Призначення: похідний; Основне призначення: унісекс; Загальний об'єм (л): 45; Тип спинки: анатомічна; жорстка спинка; вентиляція спини; регулювання спинки по висоті; грудна стяжка; бічні стяжки; поясний ремінь; Конструкція: Кишені: верхня кишеня: верхня кишеня; фронтальна кишеня; краб-кишеня |
Gregory Targhee 45 S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gregory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gregory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gregory Targhee 45 S
Ціни на Gregory Targhee 45 S |
---|---|---|---|---|
Gregory Targhee 32 L 32 л L | від 644 zł | 6 пропозицій | ||
Gregory Targhee 32 M 32 л M | від 667 zł | 2 пропозиції | ||
Gregory Targhee 32 S 32 л S | від 675 zł | 2 пропозиції | ||
Gregory Targhee 45 L 45 л L | від 750 zł | 3 пропозиції | ||
Gregory Targhee 45 M 45 л M | від 812 zł | 1 пропозиція |