Кондиціонер Gree Amber Prestige GWH24YE-S6DBA2A 70 м²
Відео 12Фото 14 | 7 002 zł Купити! Klimatyzator ścienny Gree Amber Prestige GWH24YE-S6DBA2AAG InstalacjeДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Потужний і економічний побутовий інверторний кондиціонер у вигляді стильної спліт-системи, повністю адаптованої до вітчизняних зимових кліматичних умов (ефективна робота на обігрів під час морозів). Призначений для обслуговування житлових, офісних або невеликих комерційних приміщень площею до 70 м2. Відноситься до сімейства моделей Gree Amber зразка 2017 року. Спеціальна конструкція зовнішнього блоку і застосування фреону R32 дозволяє кондиціонеру Gree Amber GWH24YE-S6DBA2A стабільно працювати в режимі обігріву при глибоких негативних температурах зовнішнього повітря (до -30 °C).
Крім охолодження / обігріву, може виконувати осушення і фільтрувати повітря з продуктивністю до 1250 м3/год. Глянцева поверхня елегантного корпусу внутрішнього блоку гармонійно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр. Підтримується автоматичне очищення теплообмінника, що запобігає появі у внутрішньому блоці хвороботворних мікроорганізмів. У разі збоїв електроживлення, в пам'яті кондиціонера зберігаються всі параметри, які автоматично відновлюються при подачі струму. Завдяки практичному пульту ДУ з підсвічуванням і функцією програмування, управляти кондиціонером легко навіть у повній темряві. Довжина фреонопроводів може досягати 50 м, а перепад висот між блоками до 30 м, що робить цю модель хорошим варіантом вибору для багатоповерхових котеджів, великих квартир складного планування, готелів і офісів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Модификації Gree Amber Prestige GWH24YE-S6DBA2A
Ціни на Gree Amber Prestige GWH24YE-S6DBA2A |
---|---|---|---|---|
Gree Amber Prestige GWH09YD-S6DBA2A 25 м² | від 5 157 zł | 1 пропозиція | ||
Gree Amber Prestige GWH12YD-S6DBA2A 35 м² | від 5 619 zł | 1 пропозиція | ||
Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A 50 м² | від 6 449 zł | 1 пропозиція | ||
Gree Amber Prestige GWH24YE-S6DBA2A 70 м² | від 7 002 zł | 1 пропозиція |