Кондиціонер Mesko MS 7928 20 м²
Фото 14 |
Mesko MS 7928 20 м²
Тип:мобільний, переносний
Рекомендована площа:20 м²
Споживання:792/- Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MS 7928
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mesko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mesko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mesko MS 7928 20 м²
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mobilny klimatyzator MESKO MS 7928 | 795 zł |
Podłogowy Mesko MS 7928 AGDM-KLI-MES-001 | 1 070 zł |
Klimatyzator Mesko MS 7928 | 897 zł |
Klimatyzator Mesko MS 7928, 7000 BTU | 949 zł |
Klimatyzator przenośny MESKO MS 7928 7000 BTU | 699 zł |
Mesko Air conditioner MS 7928 Number of speeds 2, Fan function, White/Blac | 1 215 zł |
Klimatyzator przenośny MESKO MS 7928 | 759 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →