Кондиціонер Mesko MS 7911 20 м²
Фото 9 |
Mesko MS 7911 20 м²
Тип:мобільний, переносний
Рекомендована площа:20 м²
Споживання:560/- Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MS 7911
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mesko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mesko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mesko MS 7911 20 м²
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Podłogowy Mesko MS 7911 AGDM-KLI-MES-006 | 740 zł |
Klimatyzator Mesko MS 7911, 5000 BTU | 1 099 zł |
Klimatyzator przenośny MESKO MS 7911 5000 BTU | 700 zł |
Mesko Air conditioner MS 7911 Number of speeds 2, Fan function, White, Rem | 1 127 zł |
MS 7911 Klimatyzator 5000 btu | 757 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →