Кондиціонер LIN TAC-09CPB/PSL 20 м²
Фото 27 |
LIN TAC-09CPB/PSL 20 м²
15 м²20 м²
Тип:мобільний, переносний
Рекомендована площа:20 м²
Споживання:1000/- Вт, клас охолодження A
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики TAC-09CPB/PSL
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIN TAC-09CPB/PSL 20 м²
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klimatyzator LIN TAC-09CPB PSL Biały | 1 000 zł |
Klimatyzator LIN TAC-09CPB PSL Biały TAC-09CPB PSL (WHITE) | 1 000 zł |
Klimatyzator LIN TAC-09CPB PSL Czarny | 1 100 zł |
Klimatyzator LIN TAC-09CPB PSL Czarny TAC-09CPB PSL (BLACK) | 1 100 zł |
Модификації LIN TAC-09CPB/PSL
Ціни на LIN TAC-09CPB/PSL |
---|---|---|---|---|
LIN TAC-07CPB/PSL 15 м² | від 960 zł | 10 пропозицій | ||
LIN TAC-09CPB/PSL 20 м² | від 1 000 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →