Klimatyzator Gree Amber Prestige GWH24YE-S6DBA2A 70 m²
Wideo 12Zdjęcia 14 |
Wydajny i ekonomiczny domowy klimatyzator inwerterowy w postaci stylowego systemu split, w pełni przystosowany do domowych warunków klimatycznych w zimie (wydajne ogrzewanie podczas mrozów). Przeznaczony do obsługi lokali mieszkalnych, biurowych lub niewielkich lokali użytkowych do 70 m². Należy do rodziny modeli Gree Amber 2017. Specjalna konstrukcja jednostki zewnętrznej oraz zastosowanie freonu R32 pozwala klimatyzatorowi Gree Amber GWH24YE-S6DBA2A na stabilną pracę w trybie grzania przy głębokich ujemnych temperaturach zewnętrznych (do -30°C).
Oprócz chłodzenia/ogrzewania może wykonywać osuszanie i filtrowanie powietrza o wydajności do 1250 m³/h. Błyszcząca powierzchnia eleganckiego korpusu jednostki wewnętrznej harmonijnie wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze. Obsługiwane jest automatyczne czyszczenie wymiennika ciepła, zapobiegające pojawianiu się patogenów w jednostce wewnętrznej. W przypadku awarii zasilania wszystkie parametry są zapisywane w pamięci klimatyzatora, które są automatycznie przywracane po włączeniu zasilania. Dzięki praktycznemu pilotowi z podświetleniem i funkcją programowania, łatwo jest obsługiwać klimatyzator nawet w całkowitej ciemności. Długość rurociągów freonowych może sięgać 50 m, a różnica wysokości między blokami do 30 m, co czyni ten model dobrym wyborem do wielopiętrowych domków, dużych mieszkań o skomplikowanym układzie, hoteli i biur.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gree 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gree.
Modyfikacje Gree Amber Prestige GWH24YE-S6DBA2A
Ceny na Gree Amber Prestige GWH24YE-S6DBA2A |
---|---|---|---|---|
Gree Amber Prestige GWH09YD-S6DBA2A 25 m² | od 5 157 zł | 1 oferta | ||
Gree Amber Prestige GWH12YD-S6DBA2A 35 m² | od 5 619 zł | 1 oferta | ||
Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A 50 m² | od 6 449 zł | 1 oferta | ||
Gree Amber Prestige GWH24YE-S6DBA2A 70 m² | od 7 002 zł | 1 oferta |