Електрочайник Gotie GCT-600C білий
Фото 4 |
Gotie GCT-600C білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gotie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gotie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gotie GCT-600C білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Czajnik Gotie Czajnik turystyczny GOTIE GCT-600C | 98 zł |
Czajnik Turystyczny Składany Gotie Gct-600C + Torba Do Przechowywania | 87 zł |
Czajnik elektryczny turystyczny GOTIE GCT-600C | 84 zł |
Додаткові функції і можливості електрочайника Gotie GCT-600C:
- Знімних кабель
- Сумка для зберігання
Модификації Gotie GCT-600C
Ціни на Gotie GCT-600C |
---|---|---|---|---|
Gotie GCT-600C білий | від 84 zł | 4 пропозиції | ||
Gotie GCT-600B чорний | від 86 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →