Електрочайник Gotie GCT-600B чорний
Фото 6 |
Gotie GCT-600B білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gotie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gotie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gotie GCT-600B чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Czajnik Gotie Czajnik turystyczny GOTIE GCT-600B | 98 zł |
Czajnik elektryczny GOTIE GCT-600B | 86 zł |
Czajnik składany GCT-600B | 99 zł |
Czajnik elektryczny GOTIE GCT-600B | 87 zł |
Додаткові функції і можливості електрочайника Gotie GCT-600B:
- Знімних кабель
- Сумка для зберігання
Модификації Gotie GCT-600B
Ціни на Gotie GCT-600B |
---|---|---|---|---|
Gotie GCT-600C білий | від 84 zł | 4 пропозиції | ||
Gotie GCT-600B чорний | від 86 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →