Літня шина Goodride SC328 195/70 R15C 104R
Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Goodride SC328 195/70 R15C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodride SC328 195/70 R15C 104R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodride Radial SC328 (195/70 R15 104/102R) 03010605817A35820203 | 285 zł |
Opona Goodride Radial SC328 195/70R15 104/102R | 292 zł |
Goodride Radial SC328 195/70 R15C 104/102R 8PR | 336 zł |
Opona Goodride Radial SC328 195/70R15 104/102R | 287 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →