Оперативна пам'ять GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2400S464L17/16G
GOODRAM GR2400S464L17/16G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2400S464L17/16G
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOODRAM DDR4 16 GB 2400 MHz CL17 SODIMM GR2400S464L17/16G | 155 zł |
GOODRAM DDR4 SODIMM 16GB/2400 CL17 SBGOD4G16NVRB11 | 146 zł |
GOODRAM 16GB [1x16GB 2400MHz DDR4 CL17 SODIMM] RD-DDR4SO-GR-010 | 159 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 16GB 2400MHz DDR4 SODIMM GR2400S464L17/16G | 153 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 16GB 2400MHz DDR4 SODIMM GR2400S464L17/16G | 153 zł |
ще 14 пропозицій
Модификації GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ціни на GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2400S464L17/16G | від 146 zł | 19 пропозицій | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb W-AE24S16G | від 199 zł | 1 пропозиція | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2666S464L19/16G | від 153 zł | 21 пропозиція | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2666S464L19S/16G | від 146 zł | 12 пропозицій | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb W-LO32S16G | від 199 zł | 1 пропозиція | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR3200S464L22/16G | від 146 zł | 17 пропозицій | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR3200S464L22S/16G | від 146 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →