Оперативна пам'ять GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8Gb GR1600S3V64L11/8G
GOODRAM GR1600S3V64L11/8G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8Gb GR1600S3V64L11/8G
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GoodRam 8GB DDR3 PC3-12800 SO-DIMM 8GB DDR3 1600MHz moduł pamięci 8 GB 1 x | 75 zł |
GOODRAM SODIMM DDR3 8GB/1600 CL11 1,35V Low Voltage SBGOD3G08GVR812 | 68 zł |
GOODRAM 8GB [1x8GB 1600MHz DDR3 CL11 1.35V SODIMM] RD-DDR3SO-GR-024 | 91 zł |
GOODRAM SODIMM DDR3 8GB/1600 CL11 1,35V Low Voltage 35914 | 68 zł |
GoodRam DDR3 8GB 1600 CL11 | 79 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8Gb
Ціни на GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8Gb GR1333S364L9/8G | від 72 zł | 19 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8Gb GR1600S364L11/8G | від 62 zł | 19 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8Gb GR1600S3V64L11/8G | від 68 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →