USB-флешка GOODRAM Cube 64 ГБ
Фото 5 |
GOODRAM Cube 64Gb 16 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM Cube 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOODRAM CUBE 64GB USB20 BLACK UCU2-0640K0R11 | 28 zł |
Pendrive 64GB USB 2.0 GOODRAM UCU2-0640K0R11 Black (20961398 ) | 30 zł |
Goodram USB flash disk, USB 2.0, 64GB, UCU2, czarny, UCU2-0640K0R11, USB A | 24 zł |
Модификації GOODRAM Cube
Ціни на GOODRAM Cube |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Cube 16 ГБ | від 15 zł | 2 пропозиції | ||
GOODRAM Cube 64 ГБ | від 24 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →