Зимова шина Gislaved Nord Frost 200 215/55 R17 98T
Відео 7Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Gislaved Nord Frost 200 215/55 R17 98T 215/55 R17 98 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gislaved 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gislaved.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gislaved Nord Frost 200 215/55 R17 98T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gislaved Nord*Frost 200 (215/55 R17 98T) 348056 | 2 231 zł |
Gislaved Nord*Frost 200 ( 215/55 R17 98T XL, przeznaczona do kolcowania ) | 2 213 zł |
Gislaved Nord*Frost 200 ( 215/55 R17 98T XL, z kolcami ) 03480570000 | 1 275 zł |
Gislaved Nord*Frost 200 (215/55 R17 98T) 03480570000 | 1 289 zł |
Gislaved Nord*Frost 200 ( 215/55 R17 98T XL, z kolcami ) | 1 311 zł |
Gislaved Nord*Frost 200 ( 215/55 R17 98T XL, przeznaczona do kolcowania ) | 2 189 zł |
Відеоогляди
Модификації Gislaved Nord Frost 200 215/55 R17 98T
Ціни на Gislaved Nord Frost 200 215/55 R17 98T |
---|---|---|---|---|
Gislaved Nord Frost 200 215/55 R17 98T | від 1 275 zł | 6 пропозицій |
Рекомендуємо