Рюкзак FjallRaven Kanken Totepack 14 л (F23710)
Відео 3Фото 27 |
FjallRaven Kanken Totepack 8 л14 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Kanken Totepack 14 л
Усі ціни 45 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fjällräven Kanken Totepak koralowy pomarańczowy jeden rozmiar 23710-350 | 404 zł |
Torba Fjallraven Kanken Totepack graphite 031 - ONE SIZE | 445 zł |
Torba turystyczna Fjällräven Kanken Totepack 160 ochre | WYSYŁKA W 24H | 3 | 420 zł |
Torba Fjallraven Kanken Totepack Black 23710-550, | 441 zł |
Torba turystyczna Fjällräven Kanken Totepack 664 frost green | WYSYŁKA W 2 | 420 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації FjallRaven Kanken Totepack
Ціни на FjallRaven Kanken Totepack |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kanken Totepack Mini 8 л | від 323 zł | 30 пропозицій | ||
FjallRaven Kanken Totepack 14 л | від 366 zł | 51 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →