Plecak FjallRaven Kanken Totepack 14 l (F23710)
Wideo 3Zdjęcia 27 |
FjallRaven Kanken Totepack 8 l14 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Kanken Totepack 14 l
Wszystkie ceny 45 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjällräven Kanken Totepak koralowy pomarańczowy jeden rozmiar 23710-350 | 404 zł |
Torba Fjallraven Kanken Totepack graphite 031 - ONE SIZE | 445 zł |
Torba Fjallraven Kanken Totepack Frost Green 23710-664, | 441 zł |
Torba turystyczna Fjällräven Kanken Totepack 160 ochre | WYSYŁKA W 24H | 3 | 420 zł |
Torba turystyczna Fjällräven Kanken Totepack 664 frost green | WYSYŁKA W 2 | 420 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Kanken Totepack
Ceny na FjallRaven Kanken Totepack |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kanken Totepack Mini 8 l | od 323 zł | 32 oferty | ||
FjallRaven Kanken Totepack 14 l | od 366 zł | 51 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →