Витяжка Falmec Pharo 65/800 Isola білий
Falmec Pharo 65/800 Isola білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Pharo 65/800 Isola білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kuchenny Pharo Isola Round 65 inox | 7 149 zł |
Okap FALMEC PHARO ISOLA 65 800 m3/h | 7 149 zł |
Okap kuchenny Pharo Isola Round 85 inox | 8 699 zł |
Okap FALMEC PHARO ISOLA 85 800 m3/h | 8 699 zł |
Додаткові функції і можливості витяжки Falmec Pharo 65/800 Isola:
- Обробка матовим загартованим склом
РекомендуємоПорівняти в таблиці →