Ванна Excellent M-Sfera Slim 160x95 см
Excellent M-Sfera Slim 160x95 |
|
Додатково комплектується гідромасажною системою. Висота бортика становить 18 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent M-Sfera Slim 160x95 см
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Excellent Wanna narożna lewa Excellent M-sfera Slim 160x95 cm asymetryczna | 2 115 zł |
EXCELLENT WAEX.MSL16WHS M-SFERA SLIM WANNA 160x95 LEWA BIAŁA | 1 691 zł |
M-Sfera Slim Wanna 160X95 Lewa Biała | 2 115 zł |
Excellent 160x95 M-Sfera Slim WAEXMSP16WHS | 1 437 zł |
Excellent Wanna narożna prawa Excellent M-sfera Slim 160x95 cm asymetryczn | 2 115 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →