Каструля Emalia Kogucik 0G0705
Фото 5 |
Emalia Kogucik 0G0705 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emalia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emalia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emalia Kogucik 0G0705
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Florina GARNEK EMALIOWANY PYZA Z/P DEKOR KOGUCIK 18CM 2,8L | 70 zł |
Emalia Pleszew Garnek emaliowany Dekor pyza kogucik 18 cm 3 l Emalia Polsk | 92 zł |
Garnek emalia Kogucik 3L | 73 zł |
Garnek emaliowany Florina Pyza Kogucik 18 cm 3 l | 54 zł |
Garnek emaliowany Dekor pyza kogucik 18 cm 3 l Emalia Polska Pleszew | 92 zł |
Модификації Emalia Kogucik 0G0705
Ціни на Emalia Kogucik 0G0705 |
---|---|---|---|---|
Emalia Kogucik 0G0704 | від 46 zł | 4 пропозиції | ||
Emalia Kogucik 0G0705 | від 54 zł | 5 пропозицій | ||
Emalia Kogucik 0G0706 | від 49 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →