Garnek Emalia Kogucik 0G0705
Zdjęcia 5 |
Emalia Kogucik 0G0705 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Emalia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Emalia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Emalia Kogucik 0G0705
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Florina GARNEK EMALIOWANY PYZA Z/P DEKOR KOGUCIK 18CM 2,8L | 70 zł |
Emalia Pleszew Garnek emaliowany Dekor pyza kogucik 18 cm 3 l Emalia Polsk | 92 zł |
Garnek emalia Kogucik 3L | 73 zł |
Garnek emaliowany Florina Pyza Kogucik 18 cm 3 l | 54 zł |
Modyfikacje Emalia Kogucik 0G0705
Ceny na Emalia Kogucik 0G0705 |
---|---|---|---|---|
Emalia Kogucik 0G0704 | od 46 zł | 3 oferty | ||
Emalia Kogucik 0G0705 | od 54 zł | 4 oferty | ||
Emalia Kogucik 0G0706 | od 49 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →