Дриль-шурупокрут Einhell Classic TC-CD 12 Li (4513206)
Фото 3 |
Einhell Classic TC-CD 12 Li |
|
Легка двошвидкісний дриль-шурупокрут пістолетною конструкції з акумуляторним живленням і практичною світлодіодним підсвічуванням. Позиціонується як доступний продукт початкової цінової категорії, призначений для побутових робіт та періодичного професійного використання. Незважаючи на порівняно малі габарити і невелика 900-р вагу має пристойну електричну і механічну потужність, що дозволяє розвивати крутний момент до 20 Нм.
Завдяки цьому дриль-шурупокрут Einhell TC-CD 12 Li не має проблем із загортанням/відверненням шурупів (до 6х50мм без закручування), саморізів і гвинтів, яке виконується на першій швидкості (до 300 об/хв). Другий швидкісний режим, раскручивающий зручний швидкозатискний одномуфтовий патрон до 1050 об/хв дозволяє свердлити стали, кольорові метали і сплави на їх основі, дерево, а також будь-які пластмаси і м'які мінеральні матеріали.
Ергономічна конструкція корпусу і зручна рукоятка з гумовою накладкою роблять роботу максимально простою і комфортною, а яскрава світлодіодне підсвічування допомагає справлятися з кріпленнями або свердлінням в умовах поганої освітленості. Передбачена автоблокування патрона і точне електронне управління швидкістю його обертання. Комплектується двома акумуляторами 1,3 Агод при 12 В, швидким зарядним пристроєм, який повністю відновлює ємність батареї менш ніж за годину, і зручним пластиковим кейсом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell Classic TC-CD 12 Li
Einhell Cordless Drill TC-CD 12 Li | 341 zł |
Wiertarko-wkrętarka Einhell TC-CD 12 Li 12 V 1 x akumulator 1.3 Ah | 363 zł |
Wiertarko-wkrętarka TC-CD 12 Li Einhell | 330 zł |
Wiertarko-wkrętarka EINHELL tc-cd 12 li, 12 V 4513206 | 429 zł |
Wiertarko-wkrętarka Einhell TC-CD 12 Li 12 V 1 x akumulator 1.3 Ah | 362 zł |