Пилосос
Dyson V15S Detect Submarine
Dyson V15S Detect Submarine |
|
Лазерне підсвічування для виявлення пилу. Дисплей з індикацією режимів роботи та часу, що залишився. Автоматичне керування потужністю в залежності від розміру частинок пилу.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dyson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dyson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dyson V15S Detect Submarine
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DYSON Odkurzacz bezprzewodowy DYSON V15s Detect Submarine z funkcją aktywn | 4 299 zł |
Dyson V15s Detect Submarine | 3 974 zł |
Mopujący pionowy Dyson V15s Detect Submarine żółty/nikiel AGDM-ODK-DYN-095 | 4 299 zł |
Odkurzacz pionowy Dyson V15s Detect Submarine | 3 899 zł |
Odkurzacz Pionowy Dyson V15S Detect Submarine Srebrny/Szary Mop | 3 999 zł |
Dyson V15s Detect Submarine z funkcją aktywnego mycia | 4 299 zł |
Odkurzacz Dyson V15s Detect Submarine bezprzewodowy | 3 899 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →