Odkurzacz
Dyson V15S Detect Submarine
Dyson V15S Detect Submarine |
|
Oświetlenie laserowe do wykrywania kurzu. Wyświetlacz wskazujący tryby pracy i pozostały czas. Automatyczna regulacja mocy w zależności od wielkości cząstek pyłu.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dyson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dyson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dyson V15S Detect Submarine
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DYSON Odkurzacz bezprzewodowy DYSON V15s Detect Submarine z funkcją aktywn | 4 299 zł |
Dyson V15s Detect Submarine | 3 974 zł |
Mopujący pionowy Dyson V15s Detect Submarine żółty/nikiel AGDM-ODK-DYN-095 | 4 299 zł |
Odkurzacz DYSON V15s Detect Submarine™ z funkcją aktywnego mycia 448798-01 | 4 299 zł |
Odkurzacz pionowy Dyson V15s Detect Submarine | 3 899 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →