Ноутбук Dream Machines RG4070-15 NP50SNE [RG4070-15PL28]
Фото 4 | від 7 299 до 8 100 zł Порівняти ціни 4 → |
Модифікації Dream Machines RG4070-15 NP50SNE 1
Характеристики
Dream Machines RG4070-15 NP50SNE [RG4070-15PL28] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dream Machines 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dream Machines.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dream Machines RG4070-15 NP50SNE [RG4070-15PL28]
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop DREAMMACHINES RG4070-15PL28 15.6" 144Hz i7-13700HX 16GB RAM 1TB SSD | 8 100 zł |
Dream Machines RG4070-15PL28 i7-13700HX | 7 299 zł |
Закрити
Рекомендуємо