USB-хаб Digitus DA-70242
Фото 6 |
Digitus DA-70242 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digitus DA-70242
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DIGITUS 5-portowy koncentrator USB Type-C - USB 30-5 Gbit/s - 4x port USB- | 112 zł |
DIGITUS DA-70242-1 - hub - 4 ports USB hub - 4 - Bia?y | 107 zł |
HUB USB Digitus 1x USB-C + 4x USB-A 3.0 (DA-70242-1) | 125 zł |
HUB 4-portowy USB 3.0 SuperSpeed z Typ C PD aktywny DA-70242-1 | 146 zł |
DIGITUS USB Type-C 4 port hub (USB 3.0) + PD Digitus ...nie z tej ziemi - | 127 zł |
HUB 4-portowy USB 3.0 SuperSpeed z Typ C PD aktywny DA-70242-1 | 146 zł |
Hub USB DIGITUS DA-70242-1 | 133 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →