Hub USB Digitus DA-70242
Zdjęcia 6 |
Digitus DA-70242 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Digitus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Digitus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Digitus DA-70242
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DIGITUS 5-portowy koncentrator USB Type-C - USB 30-5 Gbit/s - 4x port USB- | 112 zł |
DIGITUS DA-70242-1 - hub - 4 ports USB hub - 4 - Bia?y | 107 zł |
HUB USB Digitus 1x USB-C + 4x USB-A 3.0 (DA-70242-1) | 125 zł |
HUB 4-portowy USB 3.0 SuperSpeed z Typ C PD aktywny DA-70242-1 | 146 zł |
DIGITUS USB Type-C 4 port hub (USB 3.0) + PD Digitus ...nie z tej ziemi - | 127 zł |
HUB 4-portowy USB 3.0 SuperSpeed z Typ C PD aktywny DA-70242-1 | 146 zł |
Hub USB DIGITUS DA-70242-1 | 133 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →