Кардридер Digitus DA-70310
Фото 4 |
Digitus DA-70310 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digitus DA-70310
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DIGITUS DA-70310 - kortlæser - USB 2.0 | 36 zł |
Digitus Czytnik kart 2-portowy USB 2.0 HighSpeed SD/Micro SD, kompaktowy, | 27 zł |
Czytnik Digitus HighSpeed USB 2.0 (DA-70310-3) | 27 zł |
Czytnik kart 2-portowy USB 2.0 HighSpeed SD/Micro SD DA-70310-3 | 19 zł |
Digitus Czytnik kart 2-portowy USB 2.0 HighSpeed SD/Micro SD, kompaktowy, | 27 zł |
Czytnik kart 2-portowy USB 2.0 HighSpeed SD/Micro SD DA-70310-3 | 21 zł |
Czytnik kart 2-portowy USB 2.0 HighSpeed SD/Micro SD, kompaktowy, czarny | 25 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →