USB-хаб Digitus DA-70253
Фото 4 |
Digitus DA-70253 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digitus DA-70253
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Digitus HUB/Koncentrator 3-portowy USB 2.0 HighSpeed z Typ C oraz Fast Eth | 69 zł |
HUB 3-portowy USB 2.0 HighSpeed z Typ C oraz LAN Fast DA-70253 | 79 zł |
Digitus HUB/Koncentrator 3-portowy USB 2.0 HighSpeed z Typ C oraz Fast Eth | 69 zł |
Hub USB DIGITUS, 3 porty | 70 zł |
HUB 3-portowy USB 2.0 HighSpeed z Typ C oraz LAN Fast DA-70253 | 79 zł |
Digitus Usb C+ethernet Hub Szary DA-70253 | 82 zł |
HUB/Koncentrator 3-portowy USB 2.0 HighSpeed z Typ C oraz Fast Ethernet LA | 80 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →