Hub USB Digitus DA-70253
Zdjęcia 4 |
Digitus DA-70253 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Digitus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Digitus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Digitus DA-70253
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Digitus HUB/Koncentrator 3-portowy USB 2.0 HighSpeed z Typ C oraz Fast Eth | 69 zł |
HUB 3-portowy USB 2.0 HighSpeed z Typ C oraz LAN Fast DA-70253 | 79 zł |
Hub USB DIGITUS, 3 porty | 70 zł |
HUB 3-portowy USB 2.0 HighSpeed z Typ C oraz LAN Fast DA-70253 | 79 zł |
Digitus Usb C+ethernet Hub Szary DA-70253 | 82 zł |
HUB/Koncentrator 3-portowy USB 2.0 HighSpeed z Typ C oraz Fast Ethernet LA | 80 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →