USB-хаб Digitus DA-70240-1
Фото 6 |
Digitus DA-70240-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digitus DA-70240-1
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Digitus HUB/Koncentrator 4-portowy USB 3.0 SuperSpeed, aktywny, aluminium | 109 zł |
HUB 4-portowy USB 3.0 SuperSpeed, aktywny aktywny DA-70240-1 | 141 zł |
Hub USB DIGITUS, 4 porty | 125 zł |
Digitus USB 3.0 Hub, 4-port Incl. 5V/2A power supply DA-70240-1 ...nie z t | 129 zł |
HUB 4-portowy USB 3.0 SuperSpeed, aktywny aktywny DA-70240-1 | 142 zł |
HUB/Koncentrator 4-portowy USB 3.0 SuperSpeed, aktywny, aluminium | 123 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →