Hub USB Digitus DA-70240-1
Zdjęcia 6 |
Digitus DA-70240-1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Digitus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Digitus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Digitus DA-70240-1
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Digitus HUB/Koncentrator 4-portowy USB 3.0 SuperSpeed, aktywny, aluminium | 109 zł |
HUB 4-portowy USB 3.0 SuperSpeed, aktywny aktywny DA-70240-1 | 141 zł |
Hub USB DIGITUS, 4 porty | 125 zł |
Digitus USB 3.0 Hub, 4-port Incl. 5V/2A power supply DA-70240-1 ...nie z t | 129 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →