Ланцюгова пила DeWALT DCM575N
Відео 3Фото 5 |
DeWALT DCM575N акк. 1 шт 3 Агод акк. відсутній |
|
Модель DCM575N поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, а в комплекті DCM575X1 є один акумулятор (3 Агод / 54 В) і зарядний пристрій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DCM575N
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piła akumulatorowa DEWALT DCM575N | 1 495 zł |
Piła łańcuchowa 54V bezszczotkowa DEWALT DCM575N | 1 438 zł |
Dewalt Flexvolt pilarka łańcuchowa 54v /18v 40cm bez akumulatorów i ładowa | 1 482 zł |
Piła akumulatorowa DEWALT DCM575N | 1 489 zł |
Piła akumulatorowa DEWALT DCM575N | 1 495 zł |
Flexvolt pilarka łańcuchowa DEWALT, 54 V /18 V, 40 cm DCM575N-XJ | 1 429 zł |
Dewalt Akumulatorowa Pilarka Łańcuchowa 54V 40Cm 0*Ah DW DCM575N 503504865 | 1 391 zł |
Відеоогляди
Модификації DeWALT DCM575N
Ціни на DeWALT DCM575N |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCM575X1 | від 2 109 zł | 9 пропозицій | ||
DeWALT DCM575N | від 1 391 zł | 7 пропозицій |