Перфоратор DeWALT DCH274P2
Фото 7 |
Компактний і продуктивний професійний електричний перфоратор з акумуляторним живленням і вертикальним розташуванням безщіткового електродвигуна. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для виконання помірного об'єму монтажно-демонтажних і будівельних робіт, пов'язаних з процесами довбання і свердління твердих мінеральних матеріалів, чорних і кольорових металів, дерева, полімерів і полімер-композитів.
Відрізняється підвищеним часом автономної роботи, порівняно невеликими габаритними розмірами (довжина 30,1 см) і помірним, для акумуляторних моделей, вагою 3,3 кг Перфоратор DeWALT DCH274P2 обладнаний високоефективним безколекторним електродвигуном, який надійно захищений від пилу і показує виключно високу стійкість до перевантажень, що важливо при інтенсивній роботі. Виробником передбачені три режими роботи інструменту: довбання, ударний і звичайне свердління.
При ударному свердлінні здатний без проблем створювати отвори діаметром до 24 мм в міцних марки бетону, несучих стінах і перекриттях. Завдяки енергії удару 2,5 Дж, може проробляти пази (штроби) в штукатурках і легких бетонах. Оснащений ефективною віброзахистом, муфтою. запобігає віддачу при виклинюванні свердла/бура, і LED-підсвічуванням. Комплектується двома акумуляторними батареями високої ємності (90 Втгод), фірмовим зарядним пристроєм і пластиковим кейсом.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Купити DeWALT DCH274P2
Усі ціни 8 →DEWALT DCH274P2-QW DCH274P2 SDS-Plus 18V litowo-jonowy uchwyt wiertarski w | 2 637 zł |
Młotowiertarka Dewalt DCH274P2 18 V | 2 284 zł |
Dewalt Dewalt Młot wiercąco-kujący sds-plus 18v 2,1j 2 x 5,0ah xr li-ion b | 2 701 zł |
Akumulatorowa młotowiertarka DEWALT DcH274P2 | 2 467 zł |
Młotowiertarka 18V DCH274P2 2x5ah DEWALT | 2 372 zł |
Модификації DeWALT DCH274P2
Ціни на DeWALT DCH274P2 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCH274P2 | від 2 284 zł | 8 пропозицій | ||
DeWALT DCH274P2T | від 2 441 zł | 10 пропозицій | ||
DeWALT DCH274N | від 1 585 zł | 6 пропозицій |