Młotowiertarka DeWALT DCH274P2
Zdjęcia 7 |
Kompaktowa i mocna profesjonalna młotowiertarka elektryczna z zasilaniem akumulatorowym i pionowym układem bezszczotkowego silnika elektrycznego. Jest pozycjonowana jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony do wykonywania umiarkowanych ilości prac montażowo-demontażowych i budowlanych, związanych z procesami dłutowania i wiercenia w twardych materiałach mineralnych, metalach żelaznych i nieżelaznych, drewnie, polimerach i polimerach kompozytowych.
Wyróżnia się zwiększoną pojemnością baterii, stosunkowo małymi wymiarami całkowitymi (długość 30,1 cm) oraz umiarkowaną, jak na modele akumulatorowe, wagą 3,3 kg. Młotowiertarka DeWALT DCH274P2 wyposażona jest w wysokowydajny bezszczotkowy silnik elektryczny, który jest niezawodnie chroniony przed pyłem i wykazuje niezwykle wysoką odporność na przeciążenia, co jest ważne podczas intensywnej pracy.
Producent przewidział trzy tryby pracy narzędzia - dłutowanie, wiercenie udarowe i wiercenie konwencjonalne. Dzięki wierceniu udarowemu może z łatwością wykonywać otwory o średnicy do 24 mm w mocnych gatunkach betonu, ścianach nośnych i stropach. Dzięki energii udaru 2,5 J może wykonywać rowki (bruzdy) w tynkach i lekkim betonie. Wyposażona jest w skuteczną ochronę przed drganiami, podświetlenie LED oraz sprzęgło ochronne, które zapobiega odrzutowi w przypadku zakleszczenia się wiertła/świdra. W skład zestawu wchodzą dwa akumulatory o dużej pojemności (90 Wh), markowa ładowarka i walizka plastikowa.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Kup DeWALT DCH274P2
Wszystkie ceny 8 →DEWALT DCH274P2-QW DCH274P2 SDS-Plus 18V litowo-jonowy uchwyt wiertarski w | 2 637 zł |
Młotowiertarka Dewalt DCH274P2 18 V | 2 284 zł |
Dewalt Dewalt Młot wiercąco-kujący sds-plus 18v 2,1j 2 x 5,0ah xr li-ion b | 2 701 zł |
Akumulatorowa młotowiertarka DEWALT DcH274P2 | 2 467 zł |
Młotowiertarka 18V DCH274P2 2x5ah DEWALT | 2 372 zł |
Modyfikacje DeWALT DCH274P2
Ceny na DeWALT DCH274P2 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCH274P2T | od 2 441 zł | 10 oferty | ||
DeWALT DCH274P2 | od 2 284 zł | 8 oferty | ||
DeWALT DCH274N | od 1 585 zł | 6 oferty |